• AKTİF OTOMAT
    • 40 Yıl Hatır İçin Keyifli Bir Mola

OTOMAT İŞLETİM SİSTEMİ

Paralı Yöntem

Madeni (Bozuk) Para Kullanarak Otomat İşletim  Yöntemi:

2 yıllık otomat işletim sözleşmesi karşılığı alt limiti belirlenmiş tüketim hedefi ve self servis uygulamasıyla bisküvi, sıcak ve soğuk içecek satışlarının madeni para kullanılarak otomatlar tarafından yapılmasıdır.

1 veya azami 2 metrekarelik yer kullanımıyla; Halka açık kamu, özel kurum, kışlalar, hastane kantinleri ve fabrikalar için ideal çözümlerler sunar.

Tüm bisküvi, sıcak ve soğuk içecek satışlarını kesintisiz ve ekonomik olarak haftanın 7 günü, 24 saati Otomat tarafından self servis yöntemiyle yapılmasıdır.

Kullanıcıların satış otomatlarını rahat kullanabilmesi için gerekli bilgi, doküman ve makine üzerinde bulundurulacak kullanım talimatları sağlanacaktır.

Otomatik Satış Makinelerinin rutin dolum hizmetlerinin planlaması makine kapasitesi ve tüketim esas alınarak titizlikle yapılır. Makinelerin kesintisiz hizmet vermesi, ürünler ile dolu olması temel çalışma prensibimizdir. Beklenenin üzerinde sarfiyat durumu söz konusu olur ise müşteri hizmetlerimize gelen yazılı/sözlü bildirim akabinde en geç 1 (bir) iş günü içerisinde dolum yapılır.

İş saatleri içerisinde servisler normal düzende verilmekte olup, iş saatleri dışında, bayram resmi ve dini bayramlarda yeterli sayıda ve nitelikte personel ile hizmetlerimizi nöbetçi servis teknisyenleri ile vermeyi sürdürür. Bunun yanı sıra 7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşan talepler/şikâyetlere de benzer şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız.

Otomatik Satış Makinelerinde olası arıza durumlarında, müşteri hizmetlerimize gelen yazılı/sözlü bildirim akabinde en geç 1 (bir) iş günü içerisinde arızaya müdahale edilir, mümkün ise yerinde giderilir. Yerinde tamiri mümkün olmayan durumlarda makine değişimi yapılarak en kısa sürede hizmetin devamı sağlanır.

Ücretsiz (Free) Yöntem

Ücretsiz Sistem Otomat İşletim Yöntemi:

En az bir yıllık otomat işletim sözleşmesi karşılığı, alt limiti belirlenmiş tüketim kotası karşılığında en az 3 sıcak içeceğin (Çay, Kahve ve Sütlü Hazır Kahvenin) kurum çalışanlarına ücretsiz olarak otomat tarafından self servis uygulamasıyla sağlanması temeline dayanmaktadır.

Kurum çalışan ve ziyaretçiler tarafından ücretsiz tüketilen içecekler aylık dönemler halinde makine sayaçları üzerinden sözleşmeyle kararlaştırılan bedel üzerinden kuruma fatura edilecek, ücretsiz verilen ürünlerin dışında kalan diğer sıcak ürünler de madeni paralı ödeme sistemiyle otomat tarafından satılacaktır.

Çaycıya ihtiyaç duyulmadan, personele yapılan ücretsiz çay kahve servisinin yine ücretsiz olarak haftanın 7 günü, 24 saati Otomat tarafından self servis yöntemiyle yapılmasıdır.

Otomat tarafından yapılan ücretsiz çay kahve bedelinde öngörülen minimum tüketim miktarının kota bedelinin yaklaşık olarak çaycıya ödenen brüt maaşa eşit olduğu bir yöntemdir....

Akıllı Anahtar & Kartlı Yöntem

Zip Anahtar & Kartlı Otomat İşletim Yöntemi:

En az bir yıllık otomat işletim sözleşmesi karşılığı, alt limiti belirlenmiş tüketim kotası karşılığında en az 3 sıcak içeceğin (Çay, Kahve ve Sütlü Hazır Kahvenin) kurum çalışanlarına verilecek akıllı kart yada anahtarlarına belirlene kredi limiti dahilinde dolum yapılarak hizmet türüdür. 

Çalışanlarınız ürünleri bizim vereceğimiz kartlar ile sizin önceden belirleyeceğiniz limitte alabilir. Kartlara aylık yükleme otomatik olarak otomatlardan yapılabilir. Ayrıca limiti biten kartlara çalışanlar kendileri bozuk para ile limit yükleyebilirler.

Kiralama Yöntemi

Makina Kiralama Otomat İşletim Yöntemi:

2 yıllık otomat işletim sözleşmesi karşılığı her türlü işletmeye aylık kira karşılığı otomat verilir. Kullanıcı ürünleri firmamızdan yada başka yerden alarak işletimini kendisi sağlar.

Otomatik Satış Makinelerinde olası arıza durumlarında, müşteri hizmetlerimize gelen yazılı/sözlü bildirim akabinde en geç 1 (bir) iş günü içerisinde arızaya müdahale edilir, mümkün ise yerinde giderilir. Yerinde tamiri mümkün olmayan durumlarda makine değişimi yapılarak en kısa sürede hizmetin devamı sağlanır.