• AKTİF OTOMAT
    • 40 Yıl Hatır İçin Keyifli Bir Mola

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

ESPRESSO

Olağanüstü yoğunluktaki gizli harmanımız daha az suyla hazırlanır ve ortaya daha az, daha yoğun ve daha kuvvetli bir espresso çıkar. Deneyerek alışılması gereken bir lezzettir.

AMERİKANO

Geleneksel İtalyan espressosunu fazla sert bulan Amerikalı askerler tarafından ortaya çıkarılmıştır. Americano'da iki veya daha fazla ölçü zengin espresso, aynı miktarda sıcak suyla karıştırılır. 

CAFFE LATTE

Günün her saatinde içilebilecek bir klasiktir. Yoğun ve zengin espressomuzun üstüne bol ısıtılmış süt ve en üste köpük; muhteşem bir lezzettir.

CAPPUCCİNO

İtalya'nın sabah klasiğidir. Benzersiz espresso harmanımız buharla kadife kıvamında ısıtılmış sütle karıştırılır ve üstüne köpükten bir kapak örtülür. Evet, isterseniz üzerine çikolata tozu da serpebilirsiniz ama İtalyanların tercihi değildir. 

CAFFE MOCA

Bu keyif kahvesi, zenginliğiyle dikkat çeken espressomuzun yoğun çikolata ve ısıtılmış sütle karıştırılıp çikolatayla süslenmesiyle hazırlanır.

MACCHİATO

Tek ölçü espressoya biraz süt eklenir ve fincanın üstünde bir topak süt köpüğü bırakılır.

HOT CHOCOLATE

Bu rahatlatıcı, tatlı ve sütlü çikolatalı içecek, süt köpüğü veya taze çırpılmış krema ve rendelenmiş Belçika çikolatası ile süslenir.

SÜTLÜ ÇİKOLATA

Çikolata tutkunlarının vazgeçilmez iksiri: Yoğun espressomuz beyaz çikolata ve ısıtılmış sütle karıştırılır ve çikolatayla süslenir.

SİYAH ÇAY