• AKTİF OTOMAT
    • 40 Yıl Hatır İçin Keyifli Bir Mola

OTOMATLAR HAKKINDA

Otomat sözcüğü, kendi kendine hareket eden anlamına gelir; yani otomatlar, mekanik düzenekler aracılığıyla canlıları taklit ederek çalışabilen makinelerdir.

    Günümüzde otomatın kullanım alanları yaygınlaştığı gibi, mekanik düzenekler ve oyunlar içindeki yeri de, düne göre, daha anlam kazandı. Eski çağlardan beri belli bir gelişim seyri izleyen otomatlar, her dönemde yeni buluşlarla insan hayatında yer etmiş; bunları bulup geliştirenler, bilimsever yöneticiler tarafından korunmuş, ortaya koydukları otomatlar insanlığın hizmetine sunulurken yararcı ve dönüştürücü olma yanları hep gözetilmiştir.
 

Neden otomat?


Ulaşılması kolaydır : Otomattan temin edilen ürünler günün 24 saati kullanıma hazırdır ve otomatları istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

Vakitten tasarruf sağlar : Otomat makinaları sadece kolay erişilebilirliğin yanı sıra zamandan da tasarruf edilmesini sağlarlar.

Hijyeniktir : Otomat ile her zaman temiz servis yapılır ve porselen kupaların yıkanması veya daha da kötüsü ortalıkta kirli bulaşıkların bütün gün durması gibi gündelik gereksiz ofis içi işleri veya tatsız manzaraların oluşumunu önler.

Çeşitlilik sağlar : Otomat makinaları oldukça geniş bir yelpazede ürünleri tüketiciye sunmaktadır. Sıcak içecek otomatları ise sadece çay, sade veya sütlü kahve değil, aynı zamanda Cappuccino, sahlep, çorba, sıcak çikolata gibi içecekleri de sunmaktadır.